13 Березня, 2018 р., 11:25
05 Лютого, 2018 р., 16:58
05 Січня, 2018 р., 13:32
Загалом, календар свят 2018 передбачає 11 офіційних вихідних. На додачу, вихідними будуть і деякі несвяткові дні у випадку, коли офіційний вихідний випадає на суботу-неділю або вівторок чи четвер (в останньому випадку робочі дні переноситимуться на суботу).
05 Січня, 2018 р., 13:31
Шановні мешканці селища Турійськ та сіл нашої об’єднаної територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з Новим  2018 роком та Різдвом Христовим. Рік, що минув, збагатив нас новим досвідом й відкрив перед нами нові перспективи  майбутнього.  Тож нехай 2018-й стане таким, яким ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, позитивні результати й перемоги!  Нехай кожному з нас він принесе віру  у правильність обраної мети та енергію для її досягнення! Нехай об’єднаються в році новому всі наші  добрі починання і звершення заради  кращого майбутнього в об`єднаній територіальній громаді.