ГУ ДПС у Волинській області інформує

12 Вересня, 2023 р., 16:03
Державна податкова служба України нагадує платникам податків, якщо займаєтеся продажами товарів чи наданням послуг, майте на увазі, що державна реєстрація обов’язкова. Адже це – передумова початку здійснення господарської діяльності.
11 Серпня, 2023 р., 12:38
Для платників податків Волині щодня у робочі дні працює телефонна «гаряча» лінія з питань застосування РРО /ППРО під час здійснення господарської діяльності.
25 Січня, 2023 р., 09:08
Внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків здійснюється на підставі поданої платником податків - фізичною особою заяви за формою № 5ДР.
14 Липня, 2022 р., 18:07
У разі переходу суб’єктом господарювання – платником єдиного податку четвертої групи на третю групу єдиного податку з урахуванням особливостей оподаткування, встановлених п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), фізичні особи, які передали в оренду земельні ділянки, земельні частки (паї) такому платнику, втрачають право користування пільгою зі сплати земельного податку, передбаченою п. 281.3 ст. 281 ПКУ.
14 Липня, 2022 р., 18:05
Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), зокрема, п.п. 165.1.54 п. 165.1. ст. 165 доповнено новим п.п. «в».
14 Липня, 2022 р., 18:04
Розрахункова сума мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ) визначається в залежності від наявної нормативно грошової оцінки відповідної земельної ділянки або нормативно грошової оцінки 1 гектара ріллі по Автономній Республіці Крим або по області з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого Податковим кодексом України для справляння плати за землю; коефіцієнту та кількості календарних місяців, протягом яких земельна ділянка перебуває у власності, оренді, користуванні на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) платника податків.
14 Липня, 2022 р., 18:00
Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами не підлягають реєстрації в податковому органі, а у сільській місцевості – і в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб’єкта господарювання.
16 Травня, 2022 р., 10:34
За підсумками січня-квітня 2022 року до місцевих бюджетів Волині надійшло 2 мільярди 138 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.