Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини громади

24 Червня, 2024 р., 09:17
  Статистика свідчить, що більшість людей гине через власну необачність  та грубе порушення елементарних правил безпеки на воді. Державна служба надзвичайних ситуацій не в змозі забезпечити рятувальником кожного відпочиваючого, особливо за умов зверхнього ставлення до їх порад та застережень.
20 Червня, 2024 р., 10:18
Ігрова залежність у сучасному світі є серйозною проблемою, яка може сприяти широкому спектру негативних наслідків як для окремої особи/сім’ї так і для суспільства в цілому. Важливою задачею є розуміння її причин, наслідків та шляхів подолання. З метою надання методичної допомоги надавачам соціальних послуг, щодо здійснення соціально-профілактичної роботи серед мешканців територіальних громад з питань негативного впливу азартних ігор (ігор на гроші), та загрози ігрової залежності (лудоманії), підвищення обізнаності населення щодо способів запобігання ігрової залежності, пропонуємо інформаційні матеріали, з якими можна ознайомитись за посиланням: https://www.canva.com/design/DAFrgx-V8jc/xGqfR291cUoHBlUIGkSBKA/view .
19 Червня, 2024 р., 15:09
19 червня в Україні відзначається свято фермерів. Щиро вітаємо усіх фермерів та працівників фермерських господарств Турійської громади!
18 Червня, 2024 р., 15:36
Під головуванням Турійського селищного голови відбулося чергове засідання виконавчого комітету Турійської селищної ради. У порядок денний було включено низку питань, які стосувались різних сфер життєдіяльності громади.
18 Червня, 2024 р., 09:44
Філія «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періоду 2024/2025 років інформує щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ для потреб територіальної громади:
17 Червня, 2024 р., 10:02
Сьогодні минає десять скорботних років з дня, коли на Турійщину вперше прилетіла звістка про втрату на війні нашого земляка з села Туричани Івана Ващені.
17 Червня, 2024 р., 09:48
15 червня відбулась інформаційно-ознайомлювальна зустріч представників місцевих органів влади Турійської громади за участю Турійського селищного голови із працівниками сектору дотримання прав людини Ковельського районного управління поліції, зокрема з начальником сектору Ігорем Хацером та інспектором Жанною Кравецькою.
14 Червня, 2024 р., 17:57
За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Указом Президента України Володимира Зеленського почесне звання «Мати-героїня» присвоєно чотирьом жінкам Турійської громади:
14 Червня, 2024 р., 13:48
13 червня Президент США Джо Байден і президент України Володимир Зеленський підписали безпекову угоду після двосторонньої зустрічі на полях саміту G7 в Італії. Це найсильніша угода з усіх, які були між Україною і США за час незалежності України. Фактично, Україна виходить на рівень справжнього союзництва, і це безперечне досягнення нашої країни. 
14 Червня, 2024 р., 12:32
13 червня велика Купичівська родина зібралася на шкільному подвір’ї, аби вшанувати пам’ять про земляків, які віддали життя у боротьбі за Україну. На будівлі Купичівського ліцею цього дня урочисто було відкрито вісім пам’ятних дошок випускникам школи – новітнім Героям України: Івану Антонюку, Леоніду Тімцо, Борису Кобзарю, Володимиру Сохацькому, Тарасові Троцю, Олександру Бондаруку, Юрію Стеблянку. А також, відновлюючи історичну пам’ять, поновили дошку пам’яті земляку Анатолію Лукֹ’янову, який став жертвою імперіалістичного радянського режиму, й у 1982 році загинув на війні в Афганістані.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора