У Соловичах та Дулібах пройшли благодійні концерти на підтримку ЗСУ

Дата: 31.10.2023 14:10

Недільний жовтневий день був позначений благородною справою – у селах Соловичі та Дуліби пройшли благодійні концерти "Разом – ми сила", під час яких збирали кошти на підтримку наших військових. Загалом вдалося зібрати майже 25 300 гривень. Ці кошти були перераховані на придбання автомобіля для 118 бригади.

Щира вдячність кожному, хто долучився та підтримав гривнею наших земляків, які величезними надзусиллями стримують ворога та відвойовують метр за метром рідної землі.

Окремі слова подяки висловлюємо організаторам та учасникам благодійних концертів. Зокрема працівникам культури та аматорам Турійського, Соловичівського і Дулібівського закладів культури. А також найменшим учасникам – учням соловичівської та дулібівської шкіл. Особливо щемливими стали виступи юних вихованців вокальних студій Ірини Скубій і Тетяни Колядюк.

Повномасштабна війна триває ось уже 20 місяців. Наші земляки у надважких умовах борються з окупантом, і наш обов’язок всіляко підтримувати їх.