Рішення сесії селищної ради від 11.07.2023 № 43/5 "Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Турійської селищної територіальної громади"

Додаток 1 до Порядку

Додаток 2 до Порядку

Додаток 3 до Порядку

Додаток 4 до Порядку

Рішення сесії селищної ради від 19.09.2023 № 46/84 "Про внесення змін до рішення  селищної ради від 11.07.2023 № 43/5 «Про Порядок складання, затвердження  та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Турійської селищної територіальної громади»"

Додаток 3 до Порядку (зі змінами)