Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

ВСТИГНІТЬ ПОДАТИ ПОКАЗНИКИ ГАЗУ ЛІЧИЛЬНИКА НА НОВІ СЕРВІСИ MY.GAS.UA

Дата: 02.11.2023 16:48
Кількість переглядів: 489

Фото без описуАТ «Волиньгаз» нагадує, що волинянам треба зафіксувати показники газового лічильника станом на 1 число і передати ці дані газовій компанії з 1 по 5 число щомісяця.

У зв’язку з переходом АТ «Волиньгаз» під державне управління Групи Нафтогаз усіх споживачів газу на Волині переведено на нові сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Для забезпечення своєчасного обліку блакитного палива та зручності клієнтів компанія пропонує декілька онлайн сервісів, за допомогою яких можна легко передати показники лічильників газу та допомогти рідним та друзям. Тож зробити це можна через такі сервіси:

- особистий кабінет - https://my.gas.ua/login;

- чатбот GASUA у Viber - https://chats.viber.com/naftogazpostach;

- чатбот GASUA у Telegram - https://t.me/GASUA_bot;

- у Facebook Messenger на сторінці Газопостачальна компанія "Нафтогаз України";

- SMS-повідомленням на номер 4647.

Наголошують, що будь-які інші платформи обліку не є коректними та працювати не будуть!

Нагадаємо, що показники передають лише на нові сервіси my.gas.ua. Для передачі показників необхідно вказувати номер особового ГПК «Нафтогаз України», який складається з 9 цифр.

Варто зауважити, що своєчасна передача показань лічильника дає змогу зафіксувати реальні обсяги спожитого газу, сформувати коректні платіжки та сплачувати лише за використаний енергоресурс. Оплату за розподіл газу необхідно здійснювати до 20 числа кожного місяця. Вчасна оплата забезпечить належну роботу газорозподільної системи, її обслуговування та ремонт, цілодобову роботу аварійно-диспетчерської служби та інших служб компанії.

Клієнтську підтримку споживачам надаватимуть оператори Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» з 08:00 до 19:00 за номерами телефонів:

+38 066 300 28 88,

+38 098 300 28 88,

+38 093 300 28 88.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора