28 Вересня, 2018 р., 16:21
На знак вдячності за участь у святкуванні Дня селища (виступ Вокального колективу з смт Гоща «Веселі свашки»), для зміцнення добросусідських зв’язків та культурного обміну, на запрошення організаторів фестивалю представники Турійської об’єднаної територіальної громади на чолі з головою громади Безсмертним Олексієм Миколайовичем та вокально-хореографічним колективом «Намисто» Луківського міського будинку культури (керівник Ольга Калішук) прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі «Красносільські вітряки».
10 Липня, 2018 р., 17:13
8 липня 2018 року делегації селища Турійськ взяли участь у пам’ятних заходах із вшанування жертв польсько-українського протистояння 1943-1944 років, які відбулись с. Сагринь, Грубешівського повіту Республіки Польща та у нас на Волині у селі Гончий Брід Ковельського району.