Керівникам тергромад Волині розповіли про зміни в розподілі газу

Дата: 31.10.2023 16:08

Фото без опису30 жовтня у сесійній залі Волинської облради голова правління АТ «Волиньгаз» Володимир Кец поінформував керівників територіальних громад, яких змін очікувати споживачам блакитного палива після того, як 20 жовтня газорозподільна компанія перейшла під державне управління Групи Нафтогаз.

У зв’язку з цим розподіл газу на території Волинської області з 1 грудня здійснюватиме Волинська філія ТОВ «Газмережі».

«Вкрай важливо в найкоротший  термін укласти  договори на розподіл природного газу для всіх категорій  споживачів. А також  до 1 листопада 2023 року надати у районні відділення АТ «Волиньгаз» договори про заміну сторони по договорах користування та господарського відання», - зауважив голова АТ «Волиньгаз» Володимир Кец.

Крім того, для  виконання  вимог Кодексу газорозподільних систем необхідно  підписати по-новому Акти розмежування балансової належності та експлуатаційної  відповідальності сторін зі всіма споживачами.

Важливі моменти, які споживачі природного газу, мешканці Волині мають знати! Залишаються незмінними:

- тариф на розподіл газу 1,88 грн за 1 м куб. на місяць (з урахування ПДВ);

- особові рахунки клієнтів;

- та ПОКИ незмінним є особовий рахунок, на який споживачі сплачують за доставку газу;

- друковані платіжки з даними про особовий рахунок, як і раніше, будуть надходити споживачам щомісяця.

Змінились способи передачі показань лічильників газу. Для споживачів АТ "Волиньгаз" відкрито доступ до сервісів Газопостачальної компанії "Нафтогаз України".

На координаційній раді були присутні керівники Волинської обласної ради та територіальних громад, начальники Луцького, Володимир-Волинського, Ковельського, Ратнівського відділень і радник Голови правління АТ «Волиньгаз» з договірних відносин.