Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Атестація

Стаття 50 Закону України «Про освіту»

  1. Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників.
  2. Атестація педагогічних працівників може бути черговою або позачерговою. Педагогічний працівник проходить чергову атестацію не менше одного разу на п’ять років, крім випадків, передбачених законодавством.
  3. За результатами атестації визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, присвоюються або підтверджуються кваліфікаційні категорії, присвоюються педагогічні звання…. 
  4. Рішення атестаційної комісії може бути підставою для звільнення педагогічного працівника з роботи у порядку, встановленому законодавством…

Нормативна база

  1. Положення про атестацію педагогічних працівників
  2. Перелік посад педагогічних та науково-педагогічних працівників
  3. Перелік кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників

 

Атестаційна комісія відділу освіти, молоді та спорту

Турійської селищної ради

Наказ про створення атестаційної комісії

Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 09.09.2022 р. № 805, педагогічний працівник, який атестується, може подати до атестаційної комісії документи в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів (формат РDF, кожен документ в окремому файлі) надсилається на адресу електронної пошти атестаційної комісії srada-osvita@ukr.net

Протокол №1

Список педагогічних працівників закладів та установ освіти Турійської селищної ради, які атестуються комісією ІІ рівня

Графік роботи атестаційної комісії

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора