Комплексний план просторового розвитку території Турійської селищної територіальної громади

28 Квітня, 2023 р., 19:57
26 Квітня, 2023 р., 11:30
25 квітня відбулося засідання Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Турійської селищної територіальної громади.
03 Квітня, 2023 р., 10:00
Запрошуємо мешканців громади на Стратегічну сесію (публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану), яка відбудеться у вівторок 25.04.2023 о 10:00 год  в  залі засідань селищної ради за адресою: смт Турійськ, майдан Центральний, 5, перший поверх.
21 Березня, 2023 р., 16:35
Триває процедура громадського обговорення щодо формування завдання на розроблення комплексного плану громади. Інформуємо, що прийом письмових пропозицій для врахування у комплексному плані завершено.