Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

НОВИНИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

 

 

 

05 Серпня, 2020 р., 11:36
В рамках інформаційної декади протидії торгівлі людьми в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено ряд інформаційних заходів для громадян, які зареєстровані в службі зайнятості. Адже найефективнішим захистом інтересів людини у сфері зайнятості та відносинах з роботодавцями є правова поінформованість. До заходів долучились Ольга Горбатюк – начальник  відділу служб для сім'ї, дітей та молоді територіального  центру соціального обслуговування громадян (надання соціальних послуг) Турійського району,  Анна Сидько – начальник Турійського бюро правової допомоги  Ковельського МЦ з надання БВПДта провідний юрисконсульт філії Тетяна Бортнічук.
10 Червня, 2020 р., 16:00
Відтепер допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати  фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок. 
30 Жовтня, 2019 р., 15:58
Днями фахівці Турійської районної філії Волиського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційні уроки «Твоє професійне рішення» в рамках профінформаційного квесту «Твій вибір» з учнями  ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Кульчин, ЗОШ І-ІІ ступенів сіл Дольськ та Перевали. Метою заходу було виявлення і формування правильної мотивації до вибору професії, сприяння розвитку їх пізнавальної активності, самостійності, стимулювання до самопізнання, надання молоді всебічної та актуальної інформації про професії, що користуються попитом на ринку праці.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора