Під час робочої зустрічі з начальником управління освіти і науки Волинської ОВА обговорили низку освітянських питань

Дата: 10.11.2023 16:48

10 листопада заступник Турійського селищного голови Жанна Яковініч та начальник відділу освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради Людмила Дячук взяли участь у робочій зустрічі з начальником управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Наталією Матвіюк, яка в цей день з робочим візитом перебувала у Ковельському районі.

Під час зустрічі спільно з начальником Ковельської районної військової адміністрації Ольгою Черен було обговорено низку актуальних питань щодо функціонування та розвитку закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти в районі.

Зокрема: обговорено питання організації навчального процесу, дотримання вимог чинного законодавства з питань безпеки життєдіяльності в установах освіти під час воєнного стану, а також проаналізовано ситуацію щодо забезпечення закладів шкільними автобусами.