Команда турійських баскетболістів виборола бронзу!

Дата: 13.11.2023 12:18

Фото без описуВихованці Турійської дитячо-юнацької спортивної школи достойно виступили на Чемпіонаті Волинської області з баскетболу, який проводився серед юнаків 2012 року народження та молодших.

Упродовж двох днів – 10–11 листопада у місті Нововолинськ вісім команд з різних куточків Волині змагалися за чемпіонство. Турійчани продемонстрували майстерність та показали досить гарну і видовищну гру, і як результат – бронзові призери!

Турійська команда пропустила уперед лише лучан, які отримали «золото», та гостей спортивних змагів – команду міста Нововолинськ, яка стала срібним призером.

Вітаємо наших юних баскетболістів та їх тренера Олександра Лемещука і бажаємо нових успіхів на спортивному Олімпі.