01 Вересня, 2023 р., 08:45
На 3 жовтня 2023 року Турійська селищна рада запланувала проведення земельних торгів, які проводяться у формі електронного аукціону в мережі інтернет.
25 Серпня, 2023 р., 11:34
Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує виїзні заходи «Території здоров’я».
25 Серпня, 2023 р., 09:42
Волиньобленерго повідомляє про планові перерви в електропостачанні на території Туріської громади.
22 Серпня, 2023 р., 08:54
В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державний центр зайнятості та за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографіку з порадами, як успішно скористатися перевагами програми “Власна справа” у 2023 році.
21 Серпня, 2023 р., 11:40
18 Серпня, 2023 р., 11:43
Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» вже більше 23 років розробляє і втілює дієві програми впровадження змін. Основними напрямками діяльності організації є активізація мешканців громад, розширення участі людей в ухваленні суспільно важливих рішень; розвиток активної життєвої позиції та творчого потенціалу, професійна орієнтація; впровадження програм з працевлаштування, відкриття власної справи, підвищення економічної спроможності населення. 3 2006 року команда організації допомагає молоді та жінкам в забезпеченні економічної сталості, у тому числі через посилення їх участі на ринку праці.
18 Серпня, 2023 р., 08:16
Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Турійської селищної  територіальної громади!