03 Квітня, 2023 р., 09:48
Запрошуємо мешканців громади на Стратегічну сесію (публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану), яка відбудеться у вівторок 25.04.2023 о 10:00 год  в  залі засідань селищної ради за адресою: смт Турійськ, майдан Центральний, 5, перший поверх.
31 Березня, 2023 р., 16:02
Турійська селищна рада оголошує відкритий творчий конкурс на визначення ідеї логотипу. Тож запрошуємо до участі всіх творчих, креативних, талановитих особистостей, які мають бажання бути причетними до формування бренду Турійської громади.
21 Березня, 2023 р., 16:32
Триває процедура громадського обговорення щодо формування завдання на розроблення комплексного плану громади. Інформуємо, що прийом письмових пропозицій для врахування у комплексному плані завершено.
10 Січня, 2023 р., 08:49
В рамках співпраці Волинського обласного центру зайнятості з французькою гуманітарною організацією ACTED з метою реалізації проєкту SEED за фінансової підтримки Global Affairs Canada 11 січня 2023 року буде проводитись інформаційний вебінар  щодо надання грантів на навчання з ІТ для жителів області.
21 Грудня, 2022 р., 09:42
Надання освітньої підтримки Захисникам і Захисницям, членам родин загиблих Воїнів є одним з ключових напрямів роботи Мінветеранів. Один із таких проектів – є запуск навчальної програми в Канаді.
12 Грудня, 2022 р., 12:13
Шановні жителі Турійської селищної громади!
21 Жовтня, 2022 р., 10:02
Із 20 жовтня 2022 року важливо запровадити по всій території України обмеження використання електроенергії: