31 Липня, 2023 р., 09:02
Волиньобленерго повідомляє про планові перерви в електропостачанні на території Туріської громади.
28 Липня, 2023 р., 16:30
Шановні мешканці громади, розпочато ремонтні роботи на вулиці Уршулі Сяркевич у Турійську. Така необхідність виникла у зв’язку із постійною проблемою з водовідведення дощових вод на відрізку дороги від селищного ринку до готелю «АндеМакс». Під час проведення ремонтних робіт можуть виникати певні незручності для мешканців та підприємців у звʼязку з обмеженням транспортного руху та іншими моментами. Щиро сподіваємося на ваше розуміння.
24 Липня, 2023 р., 08:44
На 22 серпня 2023 року Турійська селищна рада запланувала проведення земельних торгів, які проводяться у формі електронного аукціону в мережі інтернет.
18 Липня, 2023 р., 11:42
Волиньобленерго повідомляє, що у зв’язку з плановими роботами буде відсутнє електропостачання.