Свідомий вибір професії – це вибір свого майбутнього

Дата: 30.10.2019 15:58

Днями фахівці Турійської районної філії Волиського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційні уроки «Твоє професійне рішення» в рамках профінформаційного квесту «Твій вибір» з учнями  ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Кульчин, ЗОШ І-ІІ ступенів сіл Дольськ та Перевали. Метою заходу було виявлення і формування правильної мотивації до вибору професії, сприяння розвитку їх пізнавальної активності, самостійності, стимулювання до самопізнання, надання молоді всебічної та актуальної інформації про професії, що користуються попитом на ринку праці.

Присутнім роздали інформаційно - роз’яснювальні матеріали, які допоможуть виявити свої здібності, знання, уміння та навички щоб зорієнтуватись у світі професій та вибрати саме свою. Для визначення власних здібностей до певних видів діяльності, бажаючі мали змогу пройти тестування.