25 Червня, 2024 р., 09:13
  Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє: 25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення. 27-го червня, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець.
14 Червня, 2024 р., 16:16
Програма AGROw UP – це безплатні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити.
14 Червня, 2024 р., 16:07
✅ Ви навчитеся шукати фінансові можливості для бізнесу
10 Червня, 2024 р., 12:07
 Відповідно до ст. 37 Закону України «Про бджільництво» та п.7.1.2. Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб i отруєнь бджіл, СТзОВ імені Лесі Українки повідомляє, що в період з 11 по 24 червня будуть здійснюватися обробки посівів квасолі на території Турійської громади (с. Дажва).
10 Червня, 2024 р., 11:52
Відповідно до ст. 37 Закону України «Про бджільництво› та п.7.1.2. Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб i отруєнь бджіл, СТзОВ імені Лесі Українки повідомляє, що в період з 11 по 25 червня будуть здійснюватись обробки посівів coï на території сіл Новий Двір, Ловище, Дажва.
31 Травня, 2024 р., 15:04
Оголошується прийом заявок на участь в проєкті «Місце надії України» (Ukrainian Hope Place).