Увага! ФГ "Перлина Турії" здійснюватиме обробку полів

Дата: 15.04.2024 14:59

Фото без описуВідповідно до ст. 37 Закону України «Про бджільництво» та п.7.1.2. Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл затвердженої Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України № 9 від 30.01.2001 року, фермерське господарство «Перлина Турії» повідомляє, що в період з 16 по 26 квітня буде здійснюватися обробка сільськогосподарської культури озимого ріпака на території Турійської громади поблизу сіл Обенижі, Соловичі, Задиби, Селець та селища Турійськ.

Препарати, якими буде проведено обробіток: АЦ Люкс (діюча речовина - ацетаміприд 200 г/кг) - О,20 л/га, Ріальт (діючі речовини - піраклостробін 300 г/л, боскалід 200 г/л) - 0,5 л/га, Лювітор (діюча речовина - тіаклоприд 240 г/л) - 0,3/га, Антиколорад Макс (діюча речовина - імідаклоприд + лямбда-цигалотрин 100 г/л), в кількості 0,150 л/га.

Препарати, які будуть використовуватися, пройшли державну реєстрацію і включені в Перелік препаратів дозволених для використання в Україні та мають відповідні сертифікати.

У випадку неможливості проведення обробок через погодні умови у зазначений строк кінцева дата обробки буде переноситись на відповідну кількість днів, протягом яких неможливо було здійснювати обробку (цю інформацію можна уточнити в останній день запланованої обробки)

Звертатись за телефоном 0673348367.