Пам’яті воїна Олександра Ворсіна

Дата: 17.01.2024 12:24

Сьогодні минає рік, як перестало битися серце воїна Олександра Ворсіна (10.09.1983–17.01.2023).

Фото без описуУсміхнений і привітний. Таким він залишиться у пам’яті тих, хто його знав.

На початку російсько-української війни у 2014-му Олександра мобілізували. За його плечима був досвід правоохоронця, навчання в школі міліції у Сокиричах та в академії внутрішніх справ у Києві. Як учасник АТО воював у складі 80-ї окремої аеромобільної бригади, був відзначений нагородами: відзнакою «За службу державі», нагрудним знаком «Учасник АТО», відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». А головне заслужив довіру побратимів, тож не зміг їх залишити і у 2019-му підписав контракт для проходження подальшої служби в Збройних силах України. Був водієм в роті забезпечення 24-ї окремої механізованої бригади. Об’їздив пекельними дорогами Луганщину і Донеччину. А коли розпочалась повномасштабна війна брав участь в евакуації людей із зони активних бойових дій, перевозив поранених та тіла загиблих наших воїнів.

У цей скорботний день висловлюємо щире співчуття рідним і близьким Олександра.

Згадайте нашого захисника тихою молитвою, добрим словом чи теплим спогадом.