Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулася чергова сесія Турійської селищної ради

Дата: 20.09.2023 10:36
Кількість переглядів: 669

Фото без описуВідбулася чергова сорок шоста сесія Турійської селищної ради восьмого скликання. На розгляд депутатів було винесено 84 питання, які попередньо вивчалися на профільних комісіях.

Стартувала сесія із приємного моменту – Турійський селищний голова Олексій Безсмертний привітав Аліну Захарків із початком повноважень депутата і вручив посвідчення. У зв’язку з цим були затверджені зміни до раніше прийнятого рішення щодо складу постійних комісій. Так, замість Андрія Полячука, який склав повноваження депутата, головою постійної комісії з питань освіти, молоді, фізкультури і спорту, дозвілля населення, профілактики злочинів і правопорушень, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту головою став Василь Шудрук, а також у її склад введено Аліну Захарків.

Фото без описуДекілька питань порядку денного стосувалися затвердження програм: Програми для дітей «Цукровий діабет» на 2024–2026 роки; Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Турійська лікарня планового лікування» на 2024 рік; місцевої цільової програми «Соціальний захист» на 2024–2026 роки. Крім того, у низку раніше прийнятих програм були внесені зміни. Зокрема до Програми фінансової підтримки КНП «Турійський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021–2023 роки та інших. Також депутати дали добро на внесення змін до Порядку розроблення місцевих цільових програм, фінансування, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого рішенням від 08.06.2023 року.  

Одноголосно депутати проголосували за продовження на п’ять років строку дії контракту, укладеного з директором Турійської публічної бібліотеки Іриною Поліщук.

Без зауважень були затвердженні розпорядження селищного голови, видані у міжсесійний період.

Фото без описуП’ять питань порядку денного стосувалися внесення змін до раніше прийнятих рішень Турійської селищної ради. Зокрема вони стосувалися бюджету; структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів; а також харчування дітей у закладах освіти громади.

Одноголосно було прийняте рішення про затвердження в новій редакції статутів закладів дошкільної освіти. Також депутати проголосували за делегування повноважень виконавчому комітету Турійської селищної ради щодо внесення змін у Перелік адміністративних послуг, які надає ЦНАП.

На черговій сесії депутати вирішили надіслати звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України щодо коштів освітньої субвенції.

Фото без описуНа знак пам’яті та шани наших земляків, загиблих у російсько-українській війні, було затверджено встановлення меморіальної дошки Богдану Курану на фасаді Новодвірського ліцею.

Блок питань стосувався земельної сфери. По кожному з них детально інформувала начальник відділу земельних відносин, екології та агропромислового комплексу Ірина Бащук.

Сім питань були підготовлені відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Після обговорень по кожному питанню порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора