Польське місто-партнер Краснистав подарувало турійській школі телевізор

Дата: 01.09.2023 16:57

Фото без описуПольське місто-партнер Краснистав Люблінського воєводства напередодні початку навчального року зробило для шестикласників Турійської гімназії імені Ганни Жежко гарний подарунок – телевізор.

У переддень першовересневого свята Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та депутат селищної ради Микола Маліновський завітали у школу з приємною місією – передати навчальному закладу дарунок наших польських друзів.

У щирій розмові з батьками голова громади розповів про робочу зустріч в Польщі та дружньо-партнерські відносини між громадами, які налагоджені вже давно. А у найважчий період, коли розпочалась повномасштабна війна, наші польські партнери не раз підставляли нам своє надійне плече.

Турійська селищна рада, школярі та батьки щиро дякують за підтримку мерії міста та особисто бурмістру Краснистава Роберту Костюку. Ваша допомога у цей нелегкий час – не просто матеріальна підтримка, вона дає надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Дякуємо за небайдужість, за ваші чуйні і щирі серця!