Разом нам вдалося допомогти придбати ще один автомобіль

Дата: 20.04.2023 11:31

Сьогодні доля України у руках неймовірно хоробрих українських воїнів. Завдяки їм ми змогли у тиші зустріти Великдень, завдяки їм ми працюємо та живемо. І найменше, як можемо віддячити нашим захисникам, – це допомогти у зборі коштів та у придбанні необхідних для військових речей.

По можливості Турійська селищна рада відгукується на звернення наших земляків військових.

Скромним внеском у нашу спільну перемогу стала допомога у придбанні автомобіля для 100-ї ТРО (працівники селищної ради з власних коштів зібрали 60 тисяч гривень, яких не вистачало для купівлі авто).

У передвеликодні дні наші захисники надіслали слова подяки за допомогу. Перші обкатки на бойові завдання автомобіль вже зробив. Всі ми знаємо, що на війні авто "живуть" недовго і потреба в них, як і в тепловізорах, дронах та інших речах, – постійна.

Безмежно дякуємо кожному Захиснику і Захисниці!

Разом з вами до Перемоги!