Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про набір на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Дата: 10.04.2023 09:13
Кількість переглядів: 105

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ (м. Полтава) у 2023 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів.

Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп’ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування — безкоштовні.

 1.  Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники закладу, крім того, матимуть велику перевагу щодо призначення на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідну їй вище грошове забезпечення, порівняно з рядовими служби за контрактом.
 2.  Спеціальності, повністю сумісні з цивільною сферою життя: спеціальність 122 - Комп'ютерні науки, спеціальність 172 - Телекомунікації та радіотехніка.
 3.  Заробітна плата випускників на даний час — понад 20000 грн.
 4.  Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).
 5.  Військовослужбовці мають повний "соціальний пакет" відповідно законодавства:
 •  щорічна оплачувана відпустка;
 •  безкоштовне лікування;
 •  можливість подальшого навчання;
 •  можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності місця роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (випускники закладу) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

 1.  На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.
 2.  Є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу. При цьому, повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.
 3.  Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр».

Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії з останнього місця служби (20200-21500 грн.).

Переважна більшість випускників цього закладу вже навчаються в Києві (ВІТІ), Харкові (ХНУПС), Житомирі і одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби.

 1.  Прохідний бал для вступу знижено до мінімального - 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії.
 2.  У 2023 році вступ на навчання здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника (українська мова, математика; та один предмет на вибір: фізика або історія України).

Контактний телефон:+380667148179, ЛЕБЕДЄВ Сергій Олександрович.

Разом до перемоги!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора