Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 28.03.2023 року:

Дата: 29.03.2023 08:55
Кількість переглядів: 173

 

Швачка. Завдання та обов’язки: пошиття чоловічих сорочок та жіночих блуз. Передбачається вхідне оцінювання кандидата: співбесіда, тестування, проходження випробувальних завдань на професійну майстерність. Також протягом перших трьох місяців роботи передбачається випробувальний термін. Заробітна плата 10000 грн.

Офіціант. Завдання та обов’язки: сервірування столу, зустріч відвідувачів, знайомство їх з меню, у разі потреби - поради у виборі страв, одержання замовлення, передача замовлень на кухню, доставка замовлення відвідувачу, збір використаного посуду, прибирання столу. Заробітна плата 7000 грн.

Фармацевт. Завдання та обов’язки: здійснює відпуск  готових лікарських засобів і виробів медичного призначення. Визначає правильність оформлення рецептів, вимог, відповідність прописаних доз віку хворого, сумісність інгредієнтів, на різні лікарські засоби. Заробітна плата 6800 грн.

Бухгалтер. Завдання та обов’язки: ведення бухгалтерського обліку, в тому числі матеріальних цінностей, податкової звітності, нарахування заробітної плати. Заробітна плата 6800 грн.

Інженер-механік. Завдання та обов’язки: знання устаткування та ремонт техніки таких виробників,як  John Deere, Fendt, Massey Ferguson, Caseта інші. Наявність досвіду роботи та знання особливостей конструкції, пошук запчастин за каталогами. Заробітна плата 10000 грн.

Кухар. Завдання та обов’язки: забезпечує своєчасне, доброякісне приготування їжі в навчальному закладі, відповідає за правильне збереження продуктів, дотримується технології приготування їжі, смачно готує страви, відповідає за санітарний стан кухні. Заробітна плата 6800 грн.

Водій автотранспортних засобів. Завдання та обов’язки:перевезення вантажів автомобілем Iveco, переважно по Західній Україні. Заробітна плата висока.

Водій автотранспортних засобів. Завдання та обов’язки:перевезення комбікормів вантажним автомобілем по Волинській області. Заробітна плата  від 15000 грн.

Механік. Завдання та обов’язки:здійснення  проведення ремонтних та монтажних робіт наявного обладнання, контроль роботи котельні. Заробітна плата  від 13000 грн.

Апаратник комбікормового виробництва. Завдання та обов’язки: Забезпечення безперебійної роботи лінії виробництва кормів, своєчасне виявлення неполадок в роботі, проводити закачування сировини в надвагові бункери, розважувати компоненти для виготовлення концентратівзасипати зважені компоненти в малий змішувач під час виготовлення концентрату. Заробітна плата  від 14000 грн.

Також пропонуємо вакансії на робітничі професії за межами Волинської області. Надається житло в гуртожитку. Графік роботи 7:30-16:00. Заробітна плата від 20 тис. грн.

За детальною інформацією звертатись до Турійського відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ: смт Турійськ, вул. Луцька, 22, та за тел.: 0336321670, 0336321099.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора