На позачерговій сесії депутати внесли зміни до програм, бюджету і розглянули інші важливі питання

Дата: 28.03.2023 12:16

Фото без опису28 березня відбулася тридцять восьма позачергова сесія Турійської селищної ради восьмого скликання, на якій депутати розглянули п’ять питань.

Два з них стосувалися внесення змін до раніше прийнятих програм. Зокрема: Програми фінансової підтримки КП «Турійська лікарня планового лікування» на 2023 рік та Програми протидії екстремістським та терористичним проявам на території Турійської селищної громади на 2021–2024 роки.

Також були внесені зміни до бюджету громади, прийнятого на нинішній рік.

Обранці громади дали добро на безоплатну передачу товарно-матеріальних цінностей для потреб військової частини.

А наостанок розглянули питання про дострокове припинення повноважень депутатів Турійської селищної ради восьмого скликання Олександра Шишка та Володимира Красулі.

По кожному питанню порядку денного прийняте відповідне рішення, з яким можна буде ознайомитись на сайті селищної ради.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.