Віддали шану загиблому захиснику України Валерію Лук'янчуку

Дата: 28.05.2022 11:05

Фото без описуВійна обірвала життя ще одного сина України – турійчанина Валерія Лук'янчука. Йому назавжди 49. Двадцять третього травня, за декілька тижнів до дня народження, на Луганщині закінчився земний шлях нашого земляка. У глибокій скорботі Турійщина зустріла загиблого захисника. У день прощання з воїном плакало небо, плакали люди, не знаходила розради від болю родина. Із військовими почестями та молитвою провели загиблого воїна, який віддав своє життя, захищаючи рідну землю, в останню земну дорогу. У Свято-Троїцькому храмі духовенство Турійського деканату звершило заупокійне похоронне богослужіння. Громада спільно з родиною піднесла молитви за душу загиблого захисника України Валерія.

Поховали воїна ЗСУ на Турійському кладовищі.

Неймовірно важко пережити таку втрату. Розділяємо з рідними загиблого невимовне горе та сумуємо разом з ними.

Схилімо голови в жалобі!

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!

Сектор розвитку, комунікацій, зв'язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.