Упродовж квітня були направлені гуманітарні вантажі у міста східної та центральної частини України

Дата: 15.04.2022 11:16

Фото без описуУ Турійській громаді на постійній основі діє пункт надання гуманітарної допомоги, який знаходиться у Турійській селищній раді. Упродовж квітня завдяки нашим друзям з Польщі і турійчанам-волонтерам гуманітарна допомога надійшла із деяких польських міст: Хелма, Красностава, Красніка, Любліна, гміни Грибов.

Завдяки цьому вдалося неодноразово допомогти людям із регіонів, де тривають активні бойові дії, а також нашим військовим. Упродовж двох тижнів були сформовані і відправлені гуманітарні вантажі в Охтирку, Бучу, Харків, Чернігів, Дніпро, Мену. Для мешканців цих міст передали медикаменти, продукти, засоби гігієни, дитяче харчування, одяг. Також жителі Турійської громади з різних старостинських округів зібрали продукти, які були направлені у Харківську область.

Поруч з тим постійно формуються гуманітарні вантажі для нашої 14-ї окремої механізованої бригади. Двічі на тиждень Турійська селищна рада передавала продукти, засоби гігієни, медикаменти, на цьому тижні також відправили берці. Гуманітарна відправка була і в Ковель на тероборону. Частину необхідних медикаментів передавали на турійські медичні заклади.

Щодня надається допомога внутрішньо переміщеним особам. Упродовж квітня звернулося 382 людини (серед них – 95 дітей), яким були надані продуктові набори, одяг, взуття, засоби гігієни, постільна білизна, рушники.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.