Турійська громада та Луцький національний технічний університет підписали меморандум про співпрацю

Дата: 15.12.2021 16:19

Фото без описуТурійська селищна рада та Луцький національний технічний університет уклали договір про співпрацю.

Під час робочого візиту Турійського селищного голови Олексія Безсмертного до Луцького національного технічного університету було обговорено низку можливостей для співпраці між Турійською територіальною громадою і волинським вищим навчальним закладом, який очолює Ірина Вахович. В результаті був підписаний меморандум про співпрацю, який передбачає взаємодію і співробітництво з метою запровадження партнерських стосунків в освітній, науковій та проектній діяльності. Громада та виш ставлять за мету: обмін досвідом у реалізації різноманітних проектів і програм; проведення спільних науково-практичних заходів – семінарів, тренінгів, круглих столів, наукових форумів тощо; організацію стажування для студентів; реалізацію спільних проектів місцевого розвитку.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності.

Фото із соціальної сторінки Луцького національного технічного університету.