Вітаємо жителів Турійської громади та усіх українців з Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2021 08:00

Доленосні події, що відбулися в Україні восени 2004-го та на зламі 2013–2014 років, промовисто свідчать, що українці – могутня, глибоко патріотична нація з високим почуттям гідності та незламним духом свободи.

Події на Майдані об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. І сьогодні в скорботі і з великою вдячністю ми згадуємо Героїв Небесної сотні, їх відвагу та самовідданість, незламність духу та стійкість. Ми вшановуємо тих, хто і тепер віддає своє життя за правду, свободу, незалежність своєї країни. Безмежна вдячність нашим воїнам, які щодня боронять мир та спокій українців.

Уроки історії доводять, що лише в єдності ми можемо досягти виплеканої поколіннями мети – жити у вільній, демократичній, економічно і культурно багатій країні.

Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя, добробуту та злагоди кожній родині!

Турійський селищний голова Олексій Безсмертний.