Відновлено автобусне сполучення через села Туричани, Дуліби, Кустичі

Дата: 05.10.2021 11:37

Фото без описуЗ 1 вересня відновлений рейс автобуса сполученням Володимир-Волинський–Ковель, який курсує через села Туричани, Дуліби, Кустичі.

Автобусні сполучення – одне з найболючіших питань, які піднімали люди під час сходів селян у різних куточках нашої громади. Приємно, що завдяки спільним зусиллям місцевої ініціативної групи сіл, Турійської селищної ради, депутатів, керівництва області вдалося вирішити питання з відновленням руху автобуса через Туричани, Дуліби, Кустичі. З 1 вересня щодня зранку через ці села здійснює один рейс автобус сполученням Володимир-Волинський–Ковель, а в п’ятницю автобус курсує двічі.

Як зауважила староста громади Тетяна Чайка, маршрутне перевезення – питання надважливе, бо люди не можуть бути «відрізаними» у своїх селах.

На зустріч у вирішенні цієї проблеми пішли сільськогосподарські підприємства, які орендують землю у цих селах, зокрема, фермерське господарство «Перлина Турії» та агрофірма «Станіслав». Вони зголосилися щомісяця надавати спонсорську допомогу, адже перевізник погодився курсувати цими селами лише за умови доплати.

Сельчани сподіваються, що усі старання були не марними і автобус курсуватиме довго.

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю Турійської селищної ради.