Не допускайте пожеж в екосистемах!

Дата: 28.07.2021 11:11

Фото без описуПрацівники Ковельського районного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області закликають громадян не спалювати сухої трави та сміття, адже це може призвести до масових загорань різних будівель,  лісів, торфовищ, зменшити родючість ґрунтів та призвести до зниження урожайності. Також це завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей.
Згідно з статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення особи, які випалюють стерню, луги, пасовища та іншу природну рослинність, тягнуть за собою адміністративну відповідальність, у випадках масштабних пожеж – кримінальну.
Якщо ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадку пожежі негайно повідомляйте Службу Порятунку «101».
Надія ТИЩУК, провідний інспектор відділу ЗНС Ковельського  РУГУ ДСНС  України у Волинській області.