Турійська селищна рада територіальна громада

-

«Інклюзивно-ресурсний центр» Турійської селищної ради відновив свою діяльність

Дата: 14.08.2020 12:48
Кількість переглядів: 246

7 серпня завершився перший підготовчий етап відновлення роботи комунальної установи: у приміщенні зробили генеральне прибирання з дезінфекцією, усі працівники отримали засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі та мийні засоби. Також були проведені інструктажі працівників щодо особливостей роботи ІРЦ впродовж дії карантину, обмежувальних та протиепідемічних заходів.

З 10 серпня ІРЦ перейшов до другого етапу відновлення роботи – розпочав проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини із дотриманням протиепідемічних вимог, зокрема, проведення температурного скринінгу у батьків та дитини. 

Під час комплексної оцінки батьки дитини (інші законні представники) здійснюють допомогу в організації обстеження задля уникнення близького контакту фахівця та обстежуваного. Всі учасники комплексної оцінки використовують маски та одноразові рукавички.

Щодня у кабінетах ІРЦ проводиться обов’язкове вологе прибирання згідно з графіками. До початку роботи, протягом робочого дня та по його завершенні здійснюється провітрювання ресурсної кімнати, кабінету ЛФК, вчителя-дефектолога, практичного психолога та вчителя-логопеда не менше, як протягом 15 хвилин.

Відвідування ІРЦ відбуваються за попереднім записом на відповідний час і дату за узгодженням з фахівцями  ІРЦ.

Інклюзивно-ресурсний центр насамперед проводить обстеження дітей, які розпочнуть здобувати початкову освіту у 2020/2021 н. р. та будуть зараховані до закладів освіти вперше, при цьому не порушуючи права дітей та не знижуючи якість проведення комплексної оцінки розвитку дитини.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора