Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

СТзОВ імені Лесі Українки буде здійснювати обробку посівів квасолі у с. Дажва

Дата: 10.06.2024 12:07
Кількість переглядів: 105

 Фото без описуВідповідно до ст. 37 Закону України «Про бджільництво» та п.7.1.2. Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб i отруєнь бджіл, СТзОВ імені Лесі Українки повідомляє, що в період з 11 по 24 червня будуть здійснюватися обробки посівів квасолі на території Турійської громади (с. Дажва).

У випадку неможливості проведення обробок через погодні умови у зазначений строк кінцева дата обробки буде переноситись на відповідну кількість днів, протягом яких неможливо було здійснювати обробку (цю інформацію можна уточнити в останній день запланованої обробки за номером телефону зазначеним нижче).

Обробки будуть проводитись наземними штанговими обприскувачами дрібно крапельним розпиленням. Препарати які будуть застосовуватися:

Гроу Аміно - (класифікація ВООЗ: III клас небезпечвості. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт3 доби, для ручних робіт — 7 діб).

Антиколорад Макс - (класифікація ВООЗ: II клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 4 доби, для ручних робіт —10 діб).

Грінфорт 5:20:32 - (класвфікація ВООЗ: III клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт3 доби, для ручних робіт — 7 діб).

Фюзілад Форте - (класифікація ВООЗ: III клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт3 доби, для ручних робіт — 7 діб).

У випадку наявності додаткових запитань звертатись за телефоном +3 8 (067) 3612528.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора