Свято дитинства – для найменшеньких мешканців громади

Дата: 03.06.2024 11:15

Фото без описуЗ нагоди Дня захисту дітей у Турійську відбулися заходи для найменшеньких турійчан, адже навіть у цей важкий час діти мають бути щасливим, на їхніх обличчях повинні з’являтися усмішки, а життя - наповнюватися яскравими і позитивними моментами.

Отож на Галявині ігор для дітей працівники культури та бібліотеки підготували рухливі забави.

А на майстер-класі «Дитячі долоньки для захисників» кожен бажаючий міг виготовити відбиток своєї долоньки із побажаннями для наших воїнів. Також діти підготували картину, яку голова громади Олексій Безсмертний передасть нашим землякам-захисникам під час чергової поїздки на Схід.

Родзинкою цього дня став святковий концерт у Турійському міському будинку культури, на якому юні зірочки громади запалювали публіку. Щирі оплески від глядачів за яскраві талановиті виступи звучали на адресу: Тетяни Козачук, Крістіни Кібиш, Соломії Пікарук, Катерини Стичук, Богдана Сидорука, Ангеліни Назаревич, Поліни Данилюк, Ірини Поліщук, Марійки Барилюк, Домініки Сорокіної, Юлії Лижник, Вероніки Підгайної, Влади Біланчук, Уляни Каліщук, Мар’яни Малашук, Ані Полячук, а також вокальних та хореографічних колективів.

Щира вдячність наставникам, за таку неперевершену плеяду талантів.

Спеціальним гостем пісенного дійства став наш земляк Ілюша Коваль («Крабік»), який є улюбленцем юної публіки.

Ще раз вітаємо діток із Святом дитинства, бажаємо веселих і радісних канікул, здоров’я, сонячних погожих днів, позитивних емоцій, яскравих вражень і якнайшвидше миру.