Вільні приміщення для оренди

Дата: 28.05.2024 15:18

ЗАВАНТАЖИТИ

Вільні приміщення для оренди

що знаходяться у комунальній власності Турійської селищної ради

За інформацією звертатися у Турійську селищну раду або  за телефоном 0978334976

1. Частина адміністративного  приміщення №9 Турійської селищної ради, що знаходиться за адресою: селище Турійськ, вул.Сагайдачного,9, Ковельський район, Волинська обл. Для господарської діяльності (надання стоматологічних послуг, косметичний кабінет).

Кабінет 9,3 кв.м.        Кабінет 16,1 кв.м.

2. Частина адміністративного приміщення, що знаходиться за адресою: вул.Луцька,16, селище Турійськ, Ковельський район, Волинська обл.:

Кабінет площею 17,6 кв.м.              Кабінет площею – 17,6   кв.м.

3. Приміщення пожежного депо, що знаходиться за адресою: с. Дуліби

вул. Центральна, Ковельський район, Волинська обл., площею 120,0 кв.м.

4. Приміщення с.Дольськ ,провул.Озерний,2, Ковельський район Волинська обл., площа всього приміщення -66,0 кв.м, ділиться  частинами за потреби

5. Приміщення гаражів, що знаходяться за адресою:с.Маковичі вул. Перемоги, 2, Ковельський район Волинська обл.

Гараж№1 площею-40,0кв.м., гараж№2 площею-40,0кв.м.

6.  Приміщення, що знаходиться за адресою: с.Новий Двір,вул.Центральна,18, Ковельський район Волинська обл. площею -40,0 кв.м.

7. Приміщення, що знаходиться за адресою: с.Дожва, вул. Ю.Панасюка,16, Ковельський район Волинська обл., площею 95,0 кв.м.

8. Адмінприміщення , що знаходиться за адресою : с.Новий Двір,вул.Центральна,35, Ковельський район, Волинська обл., площею 76,0 кв.м.

9. Приміщення, що знаходиться за адресою: с.Охітники, вул.Центральна,3а, Ковельський район, Волинська обл., площею 72,0 кв.м.

10. Приміщення клубу, що знаходиться за адресою : с.Озеряни, вул. Центральна,60, Ковельський район , Волинська обл., площею -972,0 кв.м.

11. Частина приміщення  КП«Турійська друкарня», що знаходиться за  адресою: селище Турійськ, вул.Луцька,16, Ковельського району, Вол. обл., площею-16,0 кв.м.

12. Частина приміщення КП «Турійська лікарня планового лікування», що знаходиться за адресою: селище Турійськ, вул. Лікарська,22, Ковельський район, Волинська обл., площею -16,0 кв.м., під аптечний кіоск

13. Приміщення овочесховища КП «Турійська лікарня планового лікування», що знаходиться за адресою: селище Турійськ, вул. Лікарська,22, Ковельський район, Волинська обл.,  площею -120,0 кв.м.

14. Приміщення, що знаходиться за адресою: с.Купичіва, пров.Лікарняний,9, Ковельського району, Волинської обл., площею 100,0 кв.м. (розділений на чотири кімнати, придатний для житла)

15. Частина приміщення, що знаходиться за адресою:с. Купичів, вул.Незалежності,13А Ковельського району, Волинської області, площею – 80,0 кв.м. ( дві кімнати)

16. Адміністративне приміщення, що знаходиться за адресою: с.Купичів, вул.Незалежності,28, Ковельського району, Волинської області,

кабінет площею - 15,0 кв.м.

17.  Приміщення колишнього гуртожитку, розміщеного за адресою: с.Купичів, вул.Шкільна,3,  Ковельський район, Волинська область, площею - 750,0 кв.м.

18. Приміщення Купичівської АЗПСМ, що знаходиться за адресою: с.Купичів, вул.Церковна,14, Ковельського району, Волинська область, може надаватися в оренду для  розміщення аптечного пункту, масажного кабінету, стоматологічних послуг та інших медичних послуг. Кабінети площею:

№12,4 кв.м.         №2-12,6 кв.м,           №3-12,9 кв.м.,         №4-16,6 кв.м.,

№5-19,1 кв.м.,              №6-18,7 кв.м.,             №7-18,5 кв.м.,         №8-19,1 кв.м.