Увага! ФГ "Факторія" проводитиме обробку посівів ріпаку на території Селецького та Клюського старостинських округів

Дата: 16.05.2024 10:03

Фермерське господарство «Факторія» повідомляє про заплановане проведення обробки посівів ріпаку у вечірню пору з 17 по 18 травня 2024 року з 20 до 04 години.

Площа обробки – 90 гектарів, місце знаходження ділянок – Клюський та Селецький старостинські округи.

Обробку здійснюватимуть препаратами Лювітор, КС/5л, АЦ Люкс з.п. 1 кг. Діюча речовина препаратів Ацетаміприд 200 г/кг.

Оприскування проводитимуть наземними штанговими оприскувачами дрібнокрапельним розпиленням.

Термін ізоляції бджолиних сімей відповідно до класу небезпеки засобів захисту рослин – 3 дні.