Чергова поїздка на Схід до захисників: щира вдячність усім, хто долучився

Дата: 15.05.2024 11:08

Фото без описуВідбулася чергова поїздка від Турійської громади до наших захисників і захисниць на Донеччину та Харківщину.

Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до її здійснення. Завдяки спільним зусиллям, небайдужості та згуртованості громади вдалося завезти на передову нашим землякам та їхнім побратимам 16 дронів, візок для перевезення поранених, одинадцять маскувальних сіток, медикаменти, засоби гігієни, продукти та великодні смаколики, а також інші необхідні речі.

Завдячуючи аграріям громади, підприємцям, вовчаківцям, працівникам медичних закладів (ПМСД та Турійської планової лікарні), працівникам селищної ради у різні місця дислокації були передані дрони.

Вкотре дякуємо невтомним працівникам волонтерського швейного цеху за пошиті вироби, і Турійській центральній аптеці № 10 – за медикаменти.

Щира вдячність працівникам закладів освіти, садочків, музичної школи, релігійним громадам за великодні смаколики, випічку, продукти, засоби гігієни.

За плетіння маскувальних сіток дякуємо турійській релігійній громаді «Еммануїл» та всім турійчанам, хто відгукнувся і знайшов можливість долучитися.

Дякуємо аграріям за пальне і усім вам, добрі та небайдужі люди, що не залишаєтеся осторонь й продовжуєте бути надійним тилом для наших захисників.

Наступна поїздка планується всередині червня, попередньо обрано напрямок на Запоріжжя та Донеччину.

Гуртуємося, віримо і працюємо задля перемоги!

Слава нашим захисникам!