Вшанували пам’ять усіх жертв війни

Дата: 08.05.2024 12:16

День пам’яті та перемоги над нацизмом присвячений пам’яті мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і тим, хто вижив та пройшов через кола пекла Другої світової війни.

У цей день ми вдвічі сильніше відчуваємо біль від втрат, адже сьогодні попри гасло "Ніколи знову" на нашій землі, в самому центрі Європи, йде кровопролитна жорстока боротьба, в якій гинуть найкращі сини і доньки України, гину цвіт нашої нації.

У знак вшанування пам’яті всіх українців, чиє життя обірвала війна, до братської могили воїнів Другої світової війни були покладені квіти, у хвилині мовчання віддана шана їх сваітлій пам’яті.

Вічна пам’ять невинним жертвам кривавих воєн і вічна слава нашим Героям!