Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Увага! ТОВ "Бобли-Агро" проводитиме обробку посівів озимого ріпаку поблизу села Бобли

Дата: 08.05.2024 09:19
Кількість переглядів: 360

Фото без опису

ПОВІДОМЛЕННЯ

ТОВ «Бобли-Агро» повідомляє, згідно з Законом України «Про захист рослин» ст. 4 та ст. 21 є обов'язковим здійснення заходів, щодо захисту рослин підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності та громадянами, діяльність яких пов'язана з користуванням землі та вирощуванням сільськогосподарської продукції.

Згідно з Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві»: перед проведенням обробок об'єктів, розташованих в межах або поблизу населених пунктів, необхідно оповістити людей про майбутні роботи і строки, протягом яких забороняється перебування людей в обробленій зоні (за два дні до початку захисних хімічних заходів повідомляти сільську раду, пасічників та інших зацікавлених осіб).

Враховуючи вище викладене повідомляємо, що в період з 09.05.2024 по 10.05.2024 року господарство буде проводити обробку посівів озимого ріпаку наземним методом. Обробка буде проводитись в нічну пору з 20.00 до 9.00 на території Турійської ТГ за межами села Бобли. При обробці застосовуватиметься препарати Біскайя (Тіаклоприд: 240 г/л), помірно небезпечна речовина, має третій клас небезпеки.

Виліт бджіл дозволяється через 2 години після обробки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора