Міжнародна допомога для переселенців

Дата: 26.04.2024 09:12

Фото без описуКовдри, матраци, набори постільної білизни, термоси, сонячні лампи, набори посуду — ці необхідні речі привезла Міжнародна організація з міграції (МОМ) на Турійщину. Загалом благодійна організація надала допомогу на понад 380 тисяч гривень. Набори роздали переселенцям, які змушені були покинути свої домівки через збройну агресію росії і зараз мешкають у Турійській громаді.

Гуманітарна допомога надавалася у рамках проєкту «Програма МОМ України з розповсюдження непродовольчих товарів та загальних поставок».

Потребу на отримання даної допомоги попередньо зібрали та подали представникам організації працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійської селищної ради, які також допомагали у видачі гуманітарної допомоги.

Щиро дякуємо Благодійній організації за надану допомогу та співпрацю у підтримці внутрішньо переміщених осіб, які нині мешкають на Турійщині.