Останню дорогу встелили тюльпанами та бузком: на Турійщині попрощалися із Героєм Андрієм Сливкою

Дата: 28.04.2024 09:06

Фото без описуУ перші дні повномасштабного вторгнення росії на захист країни за покликом власного сумління із маленького села Растів вирушили багато чоловіків. Серед них – Андрій Сливка.

Разом із побратимами з 100-ї бригади він тримав оборону на різних напрямках фронту. 22 квітня на Донеччині наш земляк прийняв останній бій, ставши у стрій Небесного легіону великого українського воїнства. Турійщина втратила на війні ще одного земляка – 39-річного воїна Андрія. У глибокій скорботі залишилися батьки, дружина, маленький син, рідні та близькі.

27 квітня віддати данину шани загиблому захиснику і провести його в останню земну дорогу зійшлася родина, знайомі, односельчани, мешканці громади. По встеленій тюльпанами і бузком дорозі військовослужбовці на плечах пронесли воїна вулицями рідного села до місця земного спочинку.

За душу сина України піднеслася спільна молитва.

З військовими почестями солдата Андрія похоронили у рідному селі Растів. За військовою традицією на честь Героя пролунали гімн України і військовий салют.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який до останнього подиху боронив нас, нашу країну.

Вічна і світла пам’ять Захиснику України!