Турійська селищна рада презентувала проєкт, покликаний зберегти традиційне ремесло соломоплетіння

Дата: 11.04.2024 15:16

Фото без описуУ рамках Програми «Посилене партнерство для сталого відновлення» за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні уряду Швеції в партнерстві з Агенція регіонального розвитку Волині 10 квітня на третьому модулі учасники комплекної навчальної програми «Volyn Project Incubator» представили портфель проєктів, готових до фінансування.

Фото без описуТурійська селищна рада презентувала проєкт «Солом‘яний бичок: збереження традиційного ремесла Турійщини та промоція унікальної нематеріальної спадщини регіону як елемента сучасних креативних індустрій».

Розповісти про підтримку і взаємодію запросили до слова голів громад, керівників установ і навчальних закладів, які розповіли про проєктну діяльність їхніх організацій та запевнили у всебічній підтримці напрацьованих проєктів.

Наступний крок – підписання меморандумів і договорів.