Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради

Дата: 04.04.2024 16:23

У 2024 році комісією ІІ рівня було проатестовано 38 педагогічних працівників, з них 6 директорів шкіл (окремі з них і за посадою «вчитель»), 5 директорів дитячих садків, 17 вихователів та музичних керівників, 3 працівники Будинку дитячої творчості, 2 працівники центру професійного розвитку педагогічних працівників та фахівець інклюзивно-ресурсного центру (комісія ІІ рівня атестує лише керівників закладів освіти та працівників тих закладів, у яких працює менше 15 осіб).

Комплексне оцінювання педагогічної діяльності передбачало встановлення відповідності педагогічних працівників займаній посаді, рівень їх кваліфікації, присвоювалися (підтверджувалися) кваліфікаційні категорії, тарифні розряди, педагогічні звання.

Приємно повідомити, що вчителю історії Кульчинського ліцею Лотоцькій Ларисі Олексіївні присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист». Борис Оксані Віталіївні, вихователю Соловичівського закладу дошкільної освіти, підтверджено звання «вихователь-методист».

Під час оцінювання педагогічної діяльності панувала доброзичлива атмосфера, звучали переважно позитивні відгуки про роботу та професійну майстерність колег.

По завершенню засідання комісії начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Дячук побажала усім натхнення, успіхів і плідної праці на благо України.