Турійська селищна рада ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕНННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 28.03.2024 12:36

Назва містобудівної документації: «Детальний план території земельної для реконструкції існуючої забудови по вулиці Луцька 46,А, у селищі Турійськ, Ковельського району, Волинської області» - (рішення сесії №30/6 від 08.09.2022р.);

Замовник – Турійська селищна рада.

Виконавець –ТзОВ «АМ ХОРС».

Порядок і час ознайомлення – матеріали та інформацію для ознайомитися з детальними планами території можна отримати у відділі містобудування, архітектури та ЖКГ Турійської селищної ради а також на сайті: https://turiyska-gromada.gov.ua.

Пропозиції приймаються у вигляді письмового звернення громадян громади у Турійську селищну раду а також на e-mail: srada@ukr.net. на протязі 30 днів від дати опублікування даного повідомлення.

Громадські слухання відбудуться 26.04.2024року о 16:00 у відділі містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради за адресою: селище Турійськ, майдан Центральний, 1.