Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 19.03.2024 року:

Дата: 20.03.2024 13:25
Кількість переглядів: 415

Фото без описуШвачка. Завдання та обов’язки: пошиття чоловічих сорочок та жіночих блуз. Передбачається вхідне оцінювання кандидата: співбесіда, тестування, проходження випробувальних завдань на професійну майстерність. Також протягом перших трьох місяців роботи передбачається випробувальний термін. Заробітна плата 10000.00 грн.

Бухгалтер. Завдання та обов’язки: ведення первинної бухгалтерії, бажано досвід роботи бухгалтера з ведення ФОПів,невеличких фірм, робота в програмі 1С 8 версія обов’язковий. Заробітна плата 11000.00 грн.

Лікар ветеринарної медицини. Завдання та обов’язки: догляд та лікування ВРХ, свиней. Заробітна плата 10000.00 грн.

Фахівець з інформаційних технологій. Завдання та обов’язки: забезпечує комп’ютеризацію робочих процесів в судовій системі:  встановлення комп’ютерного обладнання, комплексів, технічної фіксації судового процесу. Заробітна плата 7630 грн.

Технік-електрик. Завдання та обов’язки: забезпечує підтримку справного стану, безаварійну і надійну роботу обслуговуваних пристроїв та електроустаткування. Здійснює монтаж нових електричних мереж. Проводить планово-попереджувальний ремонт електричної частини устаткування згідно графіка. Виявляє причини зносу, вживає заходів щодо їх попередження та усунення. Заробітна плата 8000 грн.

Фармацевт. Завдання та обов’язки: здійснює відпуск  готових лікарських засобів і виробів медичного призначення. Визначає правильність оформлення рецептів (вимог) (відповідність прописаних доз віку хворого, сумісність інгредієнтів) на різні лікарські засоби. Місце проведення робіт селище Луків. Заробітна плата 7500 грн.

Керівник відділення банку. Завдання та обов’язки: формування хлібобулочних виробів. Заробітна плата за домовленістю.

Формувальник тіста. Завдання та обов’язки: здійснення керівництва поточною діяльністю відділення. Заробітна плата 8500 грн.

Укладальник-пакувальник. Завдання та обов’язки: пакування, укладання хлібобулочних виробів. Заробітна плата 8500 грн.

Також пропонуємо вакансії на робітничі професії за межами Волинської області. Надається житло в гуртожитку. Графік роботи 7:30–16:00. Заробітна плата від 20 тис. грн.

За детальною інформацією звертатись до Турійського відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ: селище Турійськ, вул. Луцька, 22 та за тел. 0682487048.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора