Шашки, дартс, настільний теніс: другий тур змагань пройшов серед гімназистів

Дата: 15.03.2024 11:27

Фото без описуДнями пройшли шкільні спортивні ігри з настільного тенісу, шашок, дартсу серед гімназій Турійської громади. Подаємо результати проведених змагань.

Настільний теніс

Серед юнаків перше місце виборов Півень Артем (Обенизька гімназія), друге – Дудик Олександр (Туропинська гімназія), третє – Каленюк Максим (Перевалівська гімназія).

Серед дівчат перше місце здобула Шевчук Олена (Осьмиговичівська філія ОЗ «Купичівський ліцей»), друге – Семенюк Анна (Обенизька гімназія), третє – Томашук Анна (Дулібівська гімназія).

Загальнокомандні місця розприділилися так: «золото» – в Обенизькою гімназії, «срібло» – в Осьмиговичівської філії ОЗ «Купичівський ліцей», «бронза» – в Туропинської гімназії.

Шашки

Серед юнаків перше місце здобув Бочнюк Юрій (Тагачинська філія ОЗ «Турійський ліцей»), друге місце – Ляшук Денис (Дулібівська гімназія), третє – Гурик Максим (Турійська гімназія імені Ганни Жежко).

Серед дівчат перше місце виборола Ковальчук Олександра (Обенизька гімназія), друге місце розділили між собою Радобенко Дарина (Дулібівська гімназія) та Квашук Дар'я (Турійська гімназія імені Ганни Жежко), третє місце посіла Демчук Маргарита (Перевалівська гімназія).

Загальнокомандні місця у цьому виді спорту розприділилися так: перше місце здобула Дулібівська гімназія, друге Турійська гімназія ім. Ганни Жежко, третє – Тагачинська філія ОЗ «Турійський ліцей».

Дартс

Серед юнаків перше місце виборов Данелюк Назар (Турійська гімназія імені Ганни Жежко), друге – Демчук Павло (Тагачинська філія ОЗ «Турійський ліцей»), третє – Столярчук Денис (Дулібівська гімназія).

Серед дівчат перемогу здобула Саднюк Анна (Тагачинська філія ОЗ «Турійський ліцей»), друге місце посіла Галич Вероніка (Туропинська гімназія), третє – Данелюк Аполінарія (Турійська гімназія імені Ганни Жежко).

Загальнокомандні місця з цього виду спорту розприділилися наступним чином: перше місце – в активі Тагачинської філії ОЗ «Турійський ліцей», друге здобула Турійська гімназія ім. Ганни Жежко, третє – Туропинська гімназія.

Вітаємо переможців і призерів спортивних змаганнях і дякуємо вчителям фізичного виховання за гарну підготовку гімназистів.