Спортивні змагання – серед ліцеїстів громади

Дата: 11.03.2024 15:20

Днями серед ліцеїстів Турійської громади відбулися спортивні змагання із настільного тенісу, шашок та дартсу.

Вітаємо переможців та призерів.

Настільний теніс:

Перше місце серед дівчат – Кмін Богдана (Новодвірський ліцей), друге Котюк Марія (ОЗ «Купичівський ліцей»), третє –  Таровська Марія (Маковичі ліцей).

Серед юнаків перемогу здобув Саюк Олександр (ОЗ «Турійський ліцей»), друге місце – Заморський Максим (Новодвірський ліцей), третє – Обшанський Станіслав (Турійський ліцей).

Загальнокомандну перемогу здобув  Новодвірський ліцей, другу сходинку п’єдесталу пошани посів ОЗ «Купичівський ліцей», третю – Турійський ліцей.

Шашки

Серед юнаків перше місце виборов Клімук Віталій (ОЗ «Турійський ліцей»), друге – Власюк Давид (ОЗ «Купичівський ліцей», до того ж Давид був відзначений окремою нагородою, як наймолодший учасник (учень 4 класу)), третє місце посів Ковальчук Олександр (Турійський ліцей).

Серед дівчат перемогу здобула Макарусь Ліна (Маковичі ліцей), друге місце отримала Римарчук Дарія (Турійський ліцей), третє – Шевчук Тетяна (Боблівський ліцей).

Загальнокомандні місця розприділилися так: перше місце виборов Турійський ліцей, друге – Маковичівський ліцей, третє – ОЗ «Купичівський ліцей».

Дартс

У цьому виді спорту переможцем серед юнаків став Костровський Олександр (Турійський ліцей), «срібло» – в активі Зубрицького Максима (Новодвірський ліцей), «бронза» – у Шудри Анатолія (Соловичівський ліцей).

Серед дівчат переше місце виборола Волчук Христина (ОЗ «Купичівський ліцей»), друге – Ковальчук Юліана (Новодвірський ліцей), третє – Каленюк Анна (Соловичівський ліцей).

Загальнокомандні місця розприділилися так: перше –  Новодвірський ліцей, друге – Соловичівський ліцей, третє – ОЗ «Купичівський ліцей».