Турійська селищна рада ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 11.03.2024 10:54

Назва містобудівної документації: «Детальний план території реконструкції тваринницької ферми, яка розташована за межами села Мокрець Ковельського (колишнього Турійського) р-ну Волинської обл.  – (розпорядження Турійської РДА від 24.04.2019 р. № 78).

Замовник – Турійська селищна рада.

Виконавець – ФОП Рогожа В.Д.

Порядок і час ознайомлення – матеріали та інформацію для ознайомитися з детальними планами території можна отримати у відділі містобудування, архітектури та ЖКГ Турійської селищної ради, а також на сайті: https://turiyska-gromada.gov.ua.

Пропозиції приймаються у вигляді письмового звернення громадян у Турійську селищну раду, а також на e-mail: srada@ukr.net  протягом 30 днів від дати опублікування даного повідомлення.

Громадські слухання відбудуться 08.04.2024року о 14:00 у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради за адресою: селище Турійськ, майдан Центральний, 1.