Чергова поїздка до воїнів-земляків: дякуємо усім, хто долучився

Дата: 29.02.2024 11:31

З 25 по 27 лютого відбулася чергова поїздка від громади до наших земляків, які захищають Україну в районі Лиману та міста Куп’янськ.

Дякуючи аграріям, підприємцям Турійщини, працівникам селищної ради, було придбано 11 дронів, планшет та візок для евакуації поранених.

Дякуючи «швейному цеху», який з початку війни розгорнув свою діяльність у турійському закладі освіти, військовослужбовцям були передані фліски, шапки, гольфи, подушечки та інші речі.

Працівники музичної школи придбали для військових необхідний одяг.

Завдячуючи релігійній громаді села Липа та церковним громадам інших сіл, а також колективам шкіл, садочків, територіального центру, селищної ради та небайдужим мешканцям багатьох старостинських округів, зокрема й землякам ромської національності Мокрецького старостату, був сформований гуманітарний вантаж, який завезли нашим воїнам на Донеччину та Харківщину.

Дякуємо усім, хто долучився.

Фото без описуФото без опису

Наступна поїздка планується у другій половині березня, про напрямок буде повідомлено пізніше.

Слава нашим захисникам!

Слава Україні!